13.04.2018
Mecanic auto / Electrician

SC AUTEC AUTOTECHNIK SRL - dealer Skoda, a fost infiintata in 1999 si activeaza in prezent in 3 centre din tara: Pitesti, Craiova si Targu Jiu.

Suntem unul dintre partenerii auto de top din Romania. Motivul succesului nostru: produse exceptionale, orientare spre client si inalta capacitate de munca.

Pentru consolidarea echipei noastre, suntem in cautarea persoanelor potrivite pentru ocuparea posturilor de mecanic auto, la Pitesti

Mecanic auto Pitesti

Descriere job, responsabilitati:
- constatarea defectiunilor autovehiculelor;
- identificarea problemelor de natura tehnica care au dus la aparitia acestor defecte;
- realizarea reparatiilor si a lucrarilor de intretinere cu responsabilitate;

Beneficii:
- salariu motivant;
- tichete de masa;
- bonusuri si prime in functie de performante;

Candidatul ideal:
- experienta de min. 3 ani intr-o pozitie similara;
- organizare, dinamism, atentie si loialitate;
- cunostinte operare PC;
- permis de conducere minim cat. B;

S.C. Autec Autotechnik S.R.L.
117141 Pitesti, Arges, Romania
sat.Geamana,com.Bradu,DN 65B (varianta Slatina)
Telefon 0248.606.022, Welt:0753.059.432, Programari: 0753.059.450