Fiind o companie moderna suntem mereu in cautarea unor colaboratori/colaboratoare motivati/e si calificati/e, care ne pot ajuta sa imbunatatim serviciile oferite clientilor nostri. Oferim nu doar produse fascinante, ci si perspective profesionale interesante.
angajari

Oferte locuri de munca

CONSILIER SERVICE.

02.11.2017

Descriere job, responsabilitati si beneficii*:

- consilierea clienţilor si identificarea problemelor de natura tehnica;
- stabileste termenul de programare/ reparatie al autovehiculelor;
- intocmirea contractelor/ofertelor de reparatie;
- preda autovehiculul si documentele aferente la finalul lucrarii catre client;

BENEFICII:
Salariu motivant + bonusuri.

Candidatul ideal:

- Studii superioare in domeniul auto;
- Cunostinte tehnice solide in domeniul auto – piese de schimb;
- Experienţă de min. 2 ani intr-o poziţie similară;
- Orientare către client;
- Abilităţi de comunicare, negociere;
- Organizare, dinamism, atenţie şi loialitate;
- Abilitatea de a se adapta la schimbare şi de a-şi imbunatati performanţele personale;
- Cunostinţe de limba engleză;
- Cunoştinţe de operare pe calculator – MS Office;
- Permis de conducere categ. B.

Detalii

Ia tu initiativa!

Aplicatie

In cazul in care nu ati gasit job-ul potrivit, utilizati posibilitatea de a aplica pentru o alta pozitie.
Candidatura depusa pentru
Date personale
Documente