Fiind o companie moderna suntem mereu in cautarea unor colaboratori/colaboratoare motivati/e si calificati/e, care ne pot ajuta sa imbunatatim serviciile oferite clientilor nostri. Oferim nu doar produse fascinante, ci si perspective profesionale interesante.
angajari

Oferte locuri de munca

Economist pentru locatia din Targu Jiu

10.10.2017

Candidatul ideal
- studii superioare economice – specializarea in contabilitate
- minim 3 ani de experienta in activitatea financiar – contabila
- foarte bune cunostinte de MS OFFICE
- persoana riguroasa, analitica, ordonata
- limba engleza – nivel mediu – constituie un avantaj
- disponibilitate pentru lucru in ritm sustinut

Descrierea jobului
- inregistrarea in contabilitate a facturilor de cumparari interne , externe
- inregistrarea in contabilitate a facturilor de vanzare
- inregistrarea extraselor de cont in lei si valuta
- efectuarea de plati interne si externe prin plati online
- inregistrarea reevaluarii lunare a datoriilor, creantelor si disponibilitatilor in valuta
- inregistrarea mijloacelor fixe si amortizarii lunare
- inregistrarea deconturilor in lei
- inregistrare operatiuni prin registrul de casa lei
- situatie lunara clienti, furnizori,creditori, debitori
- intocmirea diverselor situatii cerute de patronat/management

Se ofera:
- pachet salarial atractiv
- tichete de masa
- mediu de lucru dinamic

Detalii

Ia tu initiativa!

Aplicatie

In cazul in care nu ati gasit job-ul potrivit, utilizati posibilitatea de a aplica pentru o alta pozitie.
Candidatura depusa pentru
Date personale
Documente